JESTEŚ TUTAJ  Projekt "Foto Story" powstał z myślą o najmłodszych adeptach sztuki piłkarskiej oraz ich rodzicach. Głównym celem naszej inicjatywy jest zbliżyć Rodzica i dziecko do siebie oraz zachęcić do wspólnej aktywności ruchowej. Foto Story Football Academy to zbiór prostych i przydatnych scenariuszy treningowych,
które mają być inspiracją oraz zachętą do wyjścia na świeże powietrze i doskonalenia umiejętności ruchowych najmłodszych piłkarzy.

Główną rolę w naszym projekcie pełni Rodzic, który wciela się w rolę trenera. Jego zadaniem jest zorganizować oraz przeprowadzić zabawy piłkarskie z dzieckiem - zgodnie z propozycją przedstawioną przez Football Academy. Każdy z ?treningów? jest zaplanowany na około 45-60 minut i składa się z czterech części: INDYWIDUALNA ZABAWA DZIECKA, RODZINNA ZABAWA, ĆWICZENIE STRZELECKIE oraz MAŁA GRA.

Foto Story Football Academy jest przeznaczony dla dzieci w wieku 4 i 5 lat. Ze względu na wiek małych piłkarzy, wszystkie nasze propozycje treningowe mają swoją indywidualną historię przewodnią. W trakcie treningów ćwiczący wcielają się w postać m.in. policjantów, piratów czy turystów zwiedzających Afrykę. Taki charakter zajęć gwarantuje rozwój wyobraźni dzieci oraz wpływa na ich poziom edukacji i sprawności ruchowej.

Wzmacnianie relacji z dzieckiem


Wszelkie formy aktywności podejmowane wspólnie z dzieckiem wzmacniają relację pomiędzy opiekunem i jego podopiecznym. Najlepszą formą aktywności jest oczywiście aktywność fizyczna, która nie tylko wpływa pozytywnie na zdrowie i psychikę dziecka, ale także kreuje prawidłowy nawyki wychowania w kulturze fizycznej i sporcie.

Dzięki wspólnym zajęciom z rodzicem mały piłkarz czerpie z treningu dodatkową radość oraz podnosi swoje umiejętności.

W zależności od dostępności miejsca, treningi rodzica z dzieckiem mogą odbywać się w ogródku, w parku, na łące, okolicznym boisku, a nawet w domu!

 

Partnerzy

PARTNERZY:
 

PARTNERZY
SPORTOWI:

 

2020 © Football Academy UK Elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat all rights reseved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA

Football Academy UK
Technology House
Lissadel Street
Salford, Manchester
M6 6AP
info@fauk.pl
www.fauk.pl

| P. PRYWATNOŚCI |

pozostałe projekty FA Group

| FASE | FA | LPFA | GKA | FPARK | FBABY |
1
08:38
   czwartek, 02 kwietnia 2020 roku