OPŁATY i Rabaty W Football Academy

 

Opłata za zajęcia w Football Academy różni się w każdym mieście. Zależna jest ona od specyfiki ośrodka oraz kosztów utrzymania szkółki. Opłata w Football Academy rozliczana jest w cyklu miesięcznym (abonament) i ma charakter kompleksowy tzn. że powinna zawierać (decyduje Manager ośrodka) w sobie składkę ubezpieczeniową, opłatę za napoje na każdym treningu, udział w meczach sparingowych, turniejach etc.

Aby dowiedzieć się o cenę obowiązującą w Twojej lokalizacji, skontaktuj się z Managerem ośrodka.

Wychodząc naprzeciw opiekunom naszych podopiecznych, proponujemy wiele rabatów, które redukują opłatę za zajęcia w naszej szkółce.

PRZYJAZNE WARUNKI FORMALNE

Brak okresów wypowiedzenia umowy oraz kar umownych - z Football Academy można odejść w każdej chwili nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Jesteśmy tak pewni jakości projektu Football Academy, że nie stosujemy żadnych konstrukcji prawnych mogących zatrzymać dzieci w naszej szkółce. Wiążą się Państwo z nami i trenują w Football Academy przez lata z własnej nieprzymuszonej woli.

Kompleksowa opłata FOOTBALL ACADEMY


Abonament miesięczny obejmuje:

1. Treningi 2 razy w tygodniu

2. Mecze sparingowe, turnieje i udział w rozgrywkach wewnęrznych (dla odpowiednich grup wiekowych)

3. Ubezpieczenie

4. Napoje na kazdym treningu

5. Gadżety Football Academy, m.in. bidon czy opaskę FA

6. Udział w rozgrywkach Mistrzostw Anglii Football Academy (dla odpowiednich roczników)

7. Selekcje do Kadry Anglii Football Academy:

8. Darmowe wejścia na mecze KKS Lech Poznań dla podopiecznych Football Academy

9. Conajmniej 50% zniżki na bilety na mecze Lecha Poznań dla rodziców naszych podopiecznych

10. Udzial we wszystkich projektach Football Academy organizowanych w Anglii i Polsce tj. Krewki Piłkarz, Akademia Cartoon Network itd.

11. Kompletny sprzęt treningowy dostosowany dla dzieci (rodzic zobowiązany jest jedynie zakupić strój treningowy adidas Football Academy)

2 PRÓBNE treningi

Nie są Państwo pewni czy dziecku spodobają się zajęcia Football Academy? Zapraszamy do udziału w pierwszych dwóch bezpłatnych treningach. Nasi doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną uwagą, zintegrują z grupą, a po zakończonych zajęciach przekażą istotne informacje oraz wyrażą swoja opinię o umiejętnościach Państwa pociechy. Rodzice jak i same dzieci mogą w ten sposób ocenić jak bardzo podobają się im treningi Football Academy.

3 miesiące z góry = 10% Rabatu

Zapłać za treningi w Football Academy za 3 miesiące z góry i uzyskaj 10% rabatu! Twoje dziecko regularnie trenuje w Football Academy i jest w szkółce już dłuższy czas? Nie zastanawiaj się i zaoszczędź już dziś!

Rodzeństwo PŁACI MNIEJ

Masz brata lub siostrę, którzy tak jak Ty uwielbiają grać w piłkę nożną? Przyprowadź ich ze sobą na trening Football Academy. Jeśli zapiszą się do naszej szkółki będą ponosić wyraźnie niższą opłatę miesięczną.

TY I KOLEGA 50% taniej

Masz kolegę lub koleżankę, którzy tak jak Ty uwielbiają grać w piłkę nożną? Przyprowadź ich ze sobą na trening Football Academy. Jeśli zapiszą się do naszej szkółki, obydwoje otrzymacie rabat na zajęcia w wysokości 50% w następnym miesiącu treningowym.

OBOWIĄZYWANIE RABATÓW

UWAGA: o obowiązywaniu rabatów w swoim ośrodku Football Academy zapytaj managera swojego oddziału.
Przedstawione rabaty obowiązują w wybranych ośrodkach Football Academy.

Partnerzy

PARTNERZY:
 

PARTNERZY
SPORTOWI:

 

2020 © Football Academy UK Elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat all rights reseved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA

Football Academy UK
Technology House
Lissadel Street
Salford, Manchester
M6 6AP
info@fauk.pl
www.fauk.pl

| P. PRYWATNOŚCI |

pozostałe projekty FA Group

| FASE | FA | LPFA | GKA | FPARK | FBABY |
1
07:27
   czwartek, 02 kwietnia 2020 roku