Mistrzostwa Football Academy UK

 

Football Academy - największa w Polsce sieć szkółek piłkarskich, po zaledwie 4 latach czynnej działalności uruchomiła cykl turniejów o Mistrzostwo Polski FA. Ten sam cykl uruchomiony został w Wielkiej Brytanii!

Projekt rozgrywek Mistrzostw Football Academy UK wystartował  jesienią 2017 roku. Przedsięwzięcie to ma charakter ogólnokrajowy, co oznacza, że mogą uczestniczyć w nim wszystkie oddziały Football Academy UK z Anglii, Szkocji i Irlandii, które dysponują odpowiednią kadrą zawodników.

Celem Mistrzostw Football Academy UK jest podniesienie umiejętności techniczno-taktycznych zawodników, możliwość udziału w zawodach, a także promocja najzdolniejszych zawodników na arenie angielskiej piłki dziecięcej.

W danym roczniku turniej podzielony jest na 2 etapy:
- eliminacje region Anglia - Szkocja
- finał centralny

Finał centralny odbywa się wybranym przez centralę mieście, gdzie zwycięska drużyna ogłoszona zostaje Mistrzem Football Academy UK w swojej kategorii wiekowej i w nagrodę bierze udział w turnieju finałowym Mistrzostw Polski FA w Opolu, gdzie rywalizuje z rówieśnikami z Polski w swojej kategorii wiekowej.

FORMUŁA TURNIEJU

Formuła turniejów w ramach Mistrzostw Football Academy UK różni się od typowych rozgrywek, w których gra się o punkty. W Football Academy, chcąc promować grę pełną dynamiki, pasji i ofensywnego nastawienia, przyjęliśmy zasadę,że kryterium klasyfikującym drużyny jest bilans strzelonych oraz straconych bramek.

DROGA DO KADRY Narodowej FAUK

Mistrzostwa  FA UK  organizujemy również pod kątem selekcji do Reprezentacji  Football Academy UK. W każdym z rozegranych turniejów wybierani są najlepsi zawodnicy, bramkarze oraz królowie strzelców, którzy będą mieli szansę znaleźć się w gronie kadrowiczów Football Academy.

Wszelkie osiągnięcia w Mistrzostwach Football Academy UK monitorowane są przez Dział Sportu naszej akademii oraz przekazywane trenerom Kadr regionalnych FA UK, oraz Kadry FA UK.

ZOSTAŃ MISTRZEM FA UK

OGÓLNOKRAJOWA RYWALIZACJAJAKOŚĆ FOOTBALL ACADEMY
 

Partnerzy

PARTNERZY:
 

PARTNERZY
SPORTOWI:

 

2020 © Football Academy UK Elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat all rights reseved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA

Football Academy UK
Technology House
Lissadel Street
Salford, Manchester
M6 6AP
info@fauk.pl
www.fauk.pl

| P. PRYWATNOŚCI |

pozostałe projekty FA Group

| FASE | FA | LPFA | GKA | FPARK | FBABY |
1
07:38
   czwartek, 02 kwietnia 2020 roku